Doprava a platba v rámci ČR

Vážení zákazníci.

V našem obchodě můžete za zboží zaplatit předem, a to buď prostřednictvím bankovního převodu nebo platbou povedenou přes platební bránu ThePay, která zahrnuje i platbu kartou. Další způsob, kterým můžete za svoje zboží zaplatit, je dobírka.

Zásilky se vypravují dvakrát v týdnu, a to v úterý a v pátek. Zásilky určené pro Zásilkovnu musí být na podání odpoledne den předem.

Doprava standardního zboží (pohlednice a jiné drobné zboží) nad 1 900 Kč bez dph je zdarma a je možná pouze prostřednictvím Zásilkovny.

Doručení zboží trvá dle našich zkušeností 1-3 dny, prioritní způsob se odvíjí od možností České pošty. 

Zboží je baleno a odesláno v kartonové obálce, nestandartní zásilky (dražší a objemnější zásilky, pomůcky k archivaci a jiné)  v kartonovém obalu, většinou v recyklované krabici z dodávek od našich dodavatelů. Menší množství pohlednic zasíláme i v bublinkové obálce. Více o těchto důvodech najdete v sekci Udržitelnost v patičce naší stránky. 

"Balné" a částečně doprava zboží jde na vrub naší společnosti. V balném je zahrnuta obálka či kartonový obal, štítky, výztuže (pouze jsou-li třeba), zpoplatněné služby druhých stran jako je např. banka a zásilkovna - platba kartou, palivové příplatky, svoz apd. a také cena lidské práce s vybavením zásilky spojená. 

 

Česká pošta

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR jako doporučené psaní EKONOMICKY zasíláme za 65 Kč. PRIORITNĚ za 72 Kč.

Zásilky, které nesplňují parametry pro doporučené psaní, jsou omezeny na Zásilkovnu. V případě, že se tak stane, budete kontaktováni nebo pokud víte, že zboží je rozměrnější, volte Zásilkovnu. Doprava zásilek jako balíku podléhá jiným poštovním sazbám než běžně používáme.

Zásilkovna

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR prostřednictvím Zásilkovny na pobočku Z-point nebo Z-boxů

Zboží zasíláme jako zásilku do 5 kg za 70 Kč. 

Prostřednictvím Zásillkovny zasíláme i zásilky, které nesplňují parametry doporučeného psaní tj. 5 cm výšky, zboží objemnější nebo větší počet. Volte proto tento způsob objednávní objemnějšího zboží nebo větším počtu pohlednic.

 

Za dobírku vybíranou Českou poštou je účtováno 59 Kč.

Za dobírku vybíranou Zásilkovnou je účtováno 20 Kč

 

 

Vážíme si našich zákazníků a žádáme, aby naši práce pro ně respektovali. Kalkulace děláme s pečlivostí a zohledňujeme více věcí než pouze váhu.

V případě dotazů k dopravě či platbě zboží či potřeby doručit zboží jiným způsobem nás neváhejte kontaktovat!

kamenikova@czpostcards.cz

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení