Doprava a platba v rámci ČR

Vážení zákazníci.

V našem obchodě můžete za zboží zaplatit předem, a to buď prostřednictvím bankovního převodu nebo platbou povedenou přes platební bránu ThePay, která zahrnuje i platbu kartou. Další způsob, kterým můžete za svoje zboží zaplatit, je dobírka.

Zásilky vypravují dvakrát v týdnu, a to v úterý a ve čtvrtek.

Doprava standardního zboží (pohlednice a jiné drobné zboží) nad 1100 Kč vč. daně je zdarma a je možná pouze prostřednictvím Zásilkovny.

Doručení zboží trvá dle našich zkušeností 1-3 dny, prioritní způsob se odvíjí od možností České pošty. Po dobu opatření souvisejících s coronavirem počítejte, prosím, s delší dobou doručení.

Zboží je baleno a odesláno v bublinkové nebo kartonové obálce, nestandartní zásilky (dražší a objemnější zásilky, pomůcky k archivaci a jiné)  v kartonovém obalu. 

"Balné" a částečně doprava zboží jde na vrub naší společnosti. V balném je zahrnuta obálka či kartonový obal, štítky, výztuže, zpoplatněné služby druhých stran jako je např. banka - platba kartou, svoz apd. a také cena lidské práce s vybavením zásilky spojená. 

 

Česká pošta

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR jako doporučené psaní EKONOMICKY zasíláme za 65 Kč. PRIORITNĚ za 72 Kč.

Pohlednice zasíláme rovněž jako Obyčejné psaní EKONOMICKY za 35 Kč a PRIORITNĚ za 39 Kč.

Zásilky, které nesplňují parametry pro doporučené psaní, jsou vypraveny jako balík - Balíkovna nebo Zásilkovnou. V případě, že se tak stane, budete kontaktováni nebo pokud víte, že zboží je rozměrnější, volte uvedené způsoby dopravy.

Obyčejné psaní ekonomicky nebo prioritně - tímto způsobem zasíláme pohlednice pouze standartního formátu tj.105x148 mm s max. počtem do 12 kusů, ne více! Prosíme Vás o dodržení počtu a rozměru pohlednic, jinak zásilku za tuto cenu nelze odeslat. Součástí této ceny a do váhy se započítávají rovněž obálka, výztuže, štítky a manipulace se zásilkou. Nevažte proto pohlednice, ale dodržujte počet a hlavně jejich rozměr, o zbytek se postaráme my. Větší obálku Česká pošta cení vyšší sazbou a rovněž se vhozem do schránky může být problém. V košíku při volbě této dopravy budete na tyto skutečnosti ještě jednou upozorněni. Zodpovědnost za doručení těchto zásilek náš obchod nepřejímá, protože tento typ zásilek nelze pojistit. Pečlivě proto važte tuto volbu dle svých zkušeností se svým poštovním doručovatelem.

 

Zásilkovna

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR prostřednictvím Zásilkovny na pobočku Z-point nebo Z-boxů

Zboží zasíláme jako zásilku do 5 kg za 70 Kč. 

Prostřednictvím Zásilkovny zasíláme zboží nad 1100,- Kč, kdy doprava jde na náš vrub.

Prostřednictvím Zásillkovny zasíláme i zásilky, které nesplňují parametry doporučeného psaní tj. 5 cm výšky, zboží objemnější nebo větší počet. Volte proto tento způsob hned při objemnější zboží nebo větším poštu, případně budete kontaktováni.

 

Za dobírku vybíranou Českou poštou je účtováno 50 Kč.

Za dobírku vybíranou Zásilkovnou je účtováno 20 Kč

 

 

Vážíme si našich zákazníků a žádáme, aby naši práce pro ně respektovali. Kalkulace děláme s pečlivostí a zohledňujeme více věcí než pouze váhu.

V případě dotazů k dopravě či platbě zboží či potřeby doručit zboží jiným způsobem nás neváhejte kontaktovat!

kamenikova@czpostcards.cz