Snažíme se naše pohlednice prezentovat co nejlépe. Přesto se může stát, že náhled se bude od originálu nepatrně lišit. V případě jakýchkoliv pochybností nás neváhejte kontaktovat.

Doprava a platba v rámci ČR

Vážení zákazníci.

V našem obchodě můžete za zboží zaplatit předem, a to buď prostřednictvím bankovního převodu nebo platbou povedenou přes platební bránu ThePay, která zahrnuje i platbu kartou. Další způsob, kterým můžete za svoje zboží zaplatit, je dobírka.

 

Zboží od nás obdržíte následovně:

  • platba připsaná o víkendu nebo ve svátek: objednávka bude odeslána následující pracovní den 
  • platba připsaná do 11:00 v pracovní den: objednávka bude odeslána tentýž pracovní den
  • platba připsaná po 11:00 v pracovní den: objednávka bude odeslána následující pracovní den (pokud se tak stane v pátek, den odeslání bude pondělí)

Doprava standartního zboží (pohlednice a jiné drobné zboží) nad 700 Kč prostřednictvím České republiky je zdarma. Dopravu zboží službou Zásilkovna účtujeme nad 700 Kč rovněž zdarma. 

Doručení zboží trvá dle našich zkušeností 1-3 dny.

Zboží je baleno a odesláno v bublinkové obálce, nestandartní zásilky (dražší a objemnější zásilky, pomůcky k archivaci a jiné)  v kartonovém obalu. 

"Balné" a částečně doprava zboží jde na vrub naší společnosti. V balném je zahrnuta obálka či kartonový obal, štítky, výztuže, zpoplatněné služby druhých stran jako je např. banka, svoz apd. a také cena lidské práce s vybavením zásilky spojená.

 

Česká pošta

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR jako doporučené psaní zasíláme za 59 Kč.

Pohlednice zasíláme i jako Obyčejné psaní za 28 Kč. Tímto způsobem zasíláme pohlednice pouze standartního formátu tj.105x148 mm s max. počtem do 12 kusů, ne více! Prosíme Vás o dodržení počtu a rozměru pohlednic, jinak zásilku za tuto cenu nelze odeslat. Součástí této ceny a do váhy se započítávají rovněž obálka, výztuže, štítky a manipulace se zásilkou. Nevažte proto pohlednice, ale dodržujte počet a hlavně jejich rozměr, o zbytek se postaráme my. V košíku při volbě této dopravy budete na tyto skutečnosti ještě jednou upozorněni. Zodpovědnost za doručení těchto zásilek bohužel náš obchod nepřejímá, protože tento typ zásilek nelze pojistit. Pečlivě proto važte tuto volbu dle svých zkušeností.

 

Zásilkovna

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR prostřednictvím Zásilkovny na pobočku Z-point

balík do 5 kg zasíláme za 55 Kč.

 

Za dobírku vybíranou Českou poštou je účtováno 50 Kč.

Za dobírku vybíranou Zásilkovnou je účtováno 20 Kč

 

Vážíme si našich zákazníků a žádáme, aby naši práce pro ně respektovali.

V případě dotazů k dopravě či platbě zboží či potřeby doručit zboží jiným způsobem nás neváhejte kontaktovat!

kamenikova@czpostcards.cz