Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Indiáni

Pohlednice s jedněmi z původních obyvatel Ameriky. V současné době jich v Americe žije stále kolem 5 milionů. Kde se vzali? Jejich předci přišli na americký kontinent cca před 15 tisíci lety z Asie přes Beringovu úžinu.

Pro nás Evropany jsou skupinou s nádechem tajemství a romantiky, tak, jak jsme to prožili spolu s filmovými  "mayovkami" nebo romány Karla Maye.

Nejprodávanější

6 položek celkem