8 tipů - postcrossing na sociálních sítích

Tento článěk měl být původně o pár tipech na postcrossingové profily na sociální síti Instagram. Podle mého je to nepřeberná studnice profilů pro swap či přehlídka incoming pohlednic z celého světa. S facebookem se to nedá co do objemu vůbec srovnávat. Nakonec jsem vybrala 2 kanály na youtube a 5 profilů na instagram.

1. 

Postcrossing | Tips & Tricks + Decorating od a utorky WithLoveTjascha

https://youtu.be/PszPW-c_jxU

15 minut

O zdobení pohlednic. Tjascha pracuje s washi páskou tak, že ji trhá a používá ji jako částečný podklad. Vlastně skoro nic nestříhá a vypadá to moc dobře. V úvodu videa povídá, ale pak už to jde ráz na ráz, takže pokud Vás pouze zajímá zdobení pohlednic, posuňte video dopředu.

 

2.

Decorate postcards with me / how to, od autorky Meadow Page, téměř 9 tisíc zhlédnutí!

https://youtu.be/8wFfMZtF7Bc

Video trvá pouhých 5 minut a je zrychlené. Žádné povídání, jde se rovnou na věc, kterou je opět zdobení pohlednic pro postcrossing. Ve chvíli, kdy jsem si myslela, že už je hotovo, slečna lepila a zdobila dál. Ale stojí za to vidět.

 

A jdeme na ten instagram

 

3.

Oficiální kanál Postcrossingu jako společnosti pod názvem Postcrossing

 

https://www.instagram.com/postcrossing/

Ten je skoro povinný, navíc hezký a zajímavý svým obsahem.

 

4.

Oficiální kanál britské pošty pod názvem Royal Mail

https://www.instagram.com/royalmailofficial/

Ten se mi moc líbí, dávají hrozně zajímavé známky a někdy staré pohlednice. Hlavně ty známky, z těch by si Česká pošta měla vzít příklad.

 

5.

Kanál České pošty dávám proto, že v poslední době se začal krásně profilovat a začíná být hezký. Po vzoru Royal Mail začala Česká pošta dávat nové známky a razítka a i graficky být pohledná.

https://www.instagram.com/ceska_posta/

 

6.

Profil češky pod názvem Postcrossing Lady, kde je vše možné včetně odkazu na swap album, wish list, incoming .. to vše v highlights.

Profil je podle mne jeden z nejhezčích, které jsem viděla. Nevím, kdo z postcrosserů za tímto profilem stojí, ale tento profil stojí za to!

https://www.instagram.com/postcrossing_lady/

 

7.

Profil s názvem postcrossing_netherland je prostě krásný a s velmi kvalitními pohlednicemi, rovněž s wish listem pro swap pod kulatým znakem se srdíčkem v highlights a dalším kolečkem Please read.

https://www.instagram.com/postcrossing_nederland/

 

Udělat si profil pro swap na instagrau se vyplatí! Na instagramový profil se dostanou opravdu lidé z celého světa a že jich je! Naleznete tu i mnoho ilustrátorů, které nabízejí své pohlednice, naleznete zde i CZpostcards i další e-shopy s pohlednicemi z Čech i ze světa.

Tak do toho! Nebojte se. Protože kdo nic nezkusí, ten nic nezkazí. A krásné pohlednice, které tak můžete získat, za to stojí.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení