Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Jak napsat dopis královně?

Mezi postcrossery je mnoho sběratelů "royalty" resp. milovníků členů královských rodin, jimž vévodí britská královská rodina a její hlava královna Elisabeth II.

O královně Elisabeth II. je známé, že ráda čte dopisy, které ji denně přichází. Denně jich dostává kolem 300. S vyřízením takto objemné korespondence jí pomáhá k tomuto účelu vyhrazená asistentka. Královna údajně odpovídá na všechny dopisy. Výjimkou jsou pouze na ty, které se týkají politických záležitostí, na ty odpovídá ve smyslu, že vyjadřovat se k těmto tématům jí jako královně nepřísluší.

Pokud chcete vyslovit královně svoji čest či toužíte po její odpovědi nebo obálce z královské kanceláře, pište na tuto adresu:

Her Majesty The Queen
Buckingham Palace
London SW1A 1AA 

V dopise se doporučuje královnu oslovovat slovem Madam.

Hodně štěstí!

Budeme rádi za zprávu, komu z Vás odpověď od královny dorazila.

 

ilustrační foto: nabídka e-shopu CZpostcards