Doručování zásilek před Vánocemi i během vánočních svátků

Jak si počínat, abyste své zásilky měli pod stromečkem včas?

Ve čtvrtek 19.12. 2019 je den, kdy expedujeme poslední objednávky, u kterých byla platba na náš účet připsána ve středu 18.12.2019. 

Nedovedeme bohužel zaručit, že zásilky z tohoto dne dostanete pod stromeček včas. Tento den je pro přepravní firmy hraniční a Váš balíček v jejich rukách. Dle současných informací od přepravních firem je poslední den, kdy mohou zaručit dodávku do Vánoc, převzetí dopravy 16.12. tj Vaše platba musí přijít 16.12.

Pro objednávky, které dojdou 19.12.2019 a později v tomto roce, pak platí, že od nás k Vám odejdou pečlivě zabalené až 6.1.2020.

 

POZOR!

Jiný režim však platí u dárkových voucherů.

Dárkové vouchery i po čtvrtku 19.12.2019 odesíláme obratem po připsání platby na náš účet tj. v odpoledních hodinách.

Poslední den pro vouchery u objednávek, za které bude platba připsána naposledy, je pondělí 23.12.2019.

Je to proto, že vouchery odesíláme elekronicky tj. bez poštovného. Banka Vaše platby připisuje do 13 hodin. Ihned poté vouchery odešleme k Vám. Stále tak máte čas přeposlat je dále nebo je vytisknout jako Váš dárek na poslední chvíli. V tomto případě prosím nebudete odeslána pohlednice zdarma, není možné ji odeslat.

Pokud voucher kupujete spolu s pohlednicemi, v košíku volte dopravu dle svých preferencí. Voucher odešleme elektronicky obratem elektronicky mimo pohlednice, které máte navolené v objednávce.

Neváhejte nás v případě dotazů k vánoční expedici kontaktovat.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení