Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Instagram a pohlednice, odměny pro Vás

Ti, kteří s námi sdílí Instagram, již možná zjistili letošní první novinky.

Nepatrně jsme upravili naši hlavičku a přidali do ní proklik linkin.bio/czpostcards na příspěvky s pohlednicemi, které Vás při dalším kliknutí odvedou přímo do e-shopu na danou položku.

Při kliknutí na "WEB" v horní části se dostanete přímo na hlavní stránku www.czpostcards.cz.

Již žádné složité hledání :-).

Další novinkou, která je zmíněna v hlavičce, je odměna za Vaše posty, ve kterých nás zmíníte. Nestojí Vás to v podstatě žádnou práci a můžete získat malou odměnu. Pošleme Vám pohlednici z našeho obchodu s krásnou známkou a unikátním vzkazem. Jako bonus Váš obrázek na oplátku nasdílíme a zmíníme v našem příběhu na instagramu, facebooku i twitteru.

Čekáme netrpělivě na Vaše příspěvky s označením našeho e-shopu @czpostcards, protože věrnost umíme ocenit.