Opatření v souvislosti s koronavirem

Situace ve společnosti v souvislosti s koronavirem se opět zkomplikovala, a tak musíme bohužel přistoupit k patření, která nás netěší, ale z našeho pohledu jsou nutná.
 
1. K dnešnímu dni rušíme dobírku. Chápu, že pro někoho to může být problém, v tom případě mne neváhejte kontaktovat a můžeme se domluvit.
2. V nabídce upozorňuji na možnost doručení na adresu, pokud nechcete riskovat frontu na poště nebo v zásilkovně.
3. Vypravování zásilek bude probíhat dvakrát to týdne, a to v úterý (zásilky byste měly mít do pátku) a ve čtvrtek (zásilky byste měli mít do pondělí). Pro Vás to není až tak velké zpoždění, ale věříme, že systému to pomůže a trochu to ochrání lidi v něm zapojené. Opět platí, že pokud někdo spěchá, ať mi to napíše do komentáře k objednávce nebo zavolá. Domluvíme se, pokud to jen trochu bude možné.
4. Pro případ problémů na Vaší straně platí, že u Zásilkovny jde prodloužit úložní dobu, to stejné platí u České pošty. Nebojte se tedy volat v případě, že si zásilku nemůžete do konce úložní doby vyzvednout.
5. Těžko říci, jak to bude s doručováním. Zásilka, která není odeslána doporučeně, není ani pojištěná, nezapomeňte na to.
 
Ještě něco bych Vám ještě napsat, a to, že člověk nemůže žít jen strachem. Že je důležité udržet si věci, které dělá rád. Třeba i pohlednice.
 
V balíčku od nás bude vždy navíc pohlednice pro babičku nebo kamarádku či někoho jiného, kdo je daleko a stýská se mu po Vás.
Nové pohlednice pro Vás jsou na cestě a že jich není málo! Průběžně je budeme je doplňovat.
 
Věřte, že komplikované časy jednou skončí a zase bude svítit slunce.
 
Opatrujte se a buďte zdrávi!