Opatření v souvislosti s koronavirem

Situace ve společnosti v souvislosti s koronavirem se opět zkomplikovala, a tak musíme bohužel přistoupit k patření, která nás netěší, ale z našeho pohledu jsou nutná.
 
1. K dnešnímu dni rušíme dobírku. Chápu, že pro někoho to může být problém, v tom případě mne neváhejte kontaktovat a můžeme se domluvit.
2. V nabídce upozorňuji na možnost doručení na adresu, pokud nechcete riskovat frontu na poště nebo v zásilkovně.
3. Vypravování zásilek bude probíhat dvakrát to týdne, a to v úterý (zásilky byste měly mít do pátku) a ve čtvrtek (zásilky byste měli mít do pondělí). Pro Vás to není až tak velké zpoždění, ale věříme, že systému to pomůže a trochu to ochrání lidi v něm zapojené. Opět platí, že pokud někdo spěchá, ať mi to napíše do komentáře k objednávce nebo zavolá. Domluvíme se, pokud to jen trochu bude možné.
4. Pro případ problémů na Vaší straně platí, že u Zásilkovny jde prodloužit úložní dobu, to stejné platí u České pošty. Nebojte se tedy volat v případě, že si zásilku nemůžete do konce úložní doby vyzvednout.
5. Těžko říci, jak to bude s doručováním. Zásilka, která není odeslána doporučeně, není ani pojištěná, nezapomeňte na to.
 
Ještě něco bych Vám ještě napsat, a to, že člověk nemůže žít jen strachem. Že je důležité udržet si věci, které dělá rád. Třeba i pohlednice.
 
V balíčku od nás bude vždy navíc pohlednice pro babičku nebo kamarádku či někoho jiného, kdo je daleko a stýská se mu po Vás.
Nové pohlednice pro Vás jsou na cestě a že jich není málo! Průběžně je budeme je doplňovat.
 
Věřte, že komplikované časy jednou skončí a zase bude svítit slunce.
 
Opatrujte se a buďte zdrávi!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení