Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Postcards Diary

Postcards Diary je hra inspirovaná postcrossingem.  Sdružuje skupinu dobrovolných hráčů, kteří si po dvojicích vyměňují každý týden vždy jednu pohlednici s textem na určené téma Jaký byl můj minulý týden. Postcards Diary trvá měsíc. Pohlednice se vybírají podle preferencí na profilu spoluhráče v síti postcrossingu.

Ještě jste hru Postcards Diary nezkusili? Zkuste ji. Přinese Vám nové kamarády a ukáže Vám, jak je jejich běžný měsíc podobný tomu Vašemu nebo také ne.

Nebudete v tom sami a pohledů ve schránce bude trochu více!