Jak na příležitostné razítko ke sv. Valentýnu

Příležitostné poštovní razítko s textem "Milostín" bude k dispozici na poště v Milostíně u příležitosti svátku sv. Valentýna. V obrazu razítka je stylizovaný pár zarámovaný srdcem.

Jak ho získat?

Na poště bude razítko k dispozici mezi 7.-14. únorem. V této době Vám pošta orazítkuje Vaši pohlednici, ale má to háček. Pokud nezmíníte, že chcete na pohlednici datum 14.2., dostanete datum mez 7.2.-14.2. podle toho, kdy poštovní úřednice zásillku skutečn razítkuje.

Já do obálky, ve které je další obálka s pohlednicí, kterou chci orazit jako Cartes Maximum (ty sbírám), přikládám slušnou prosbu a instrukci, kam razítko na přední stranu pohlednice dát. Ti, co chtějí orazítkovat pohlednici a tu také poslat, to mají jednodušší, ale otázka, které datum má být tentorkát na zadní straně pohlednice a známce, je stejně nemine.

Na druhou stranu, pokud pohlednici k oražení pošlete včas a nevadí Vám, že je na pohlednici datum 7.2. popř. vyšší, máte šanci, že ji adresát na sv. Valentýna opravdu dostane.

 

Adresa pošty v Milostíně:

Pošta 270 05 Milostín

 

Titulní obrázek je loňské razítko z Milostína.

 

Buďte v obraze!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení