Rozhovor o tvorbě a pohlednicích s Ninou Chen

ROZHOVOR S NINOU CHEN, KTERÝ MI POSKYTLA A JE JEN PRO VÁS!
Rozhovor s Ninou Chen z 3.12.2021, snad potěší její fanoušky i ty druhé. Nina je velmi vstřícná.
Promiňte, prosím, možná trošku kostrbatý překlad. Pokud bych její slova uhladila, myslím si, že bych ho mohla zkreslit. Takže to vemte do úvahy, Nina opravdu velmi milá.
Kdo ještě neví, jak vypadá, sdílela jsem její podobu ve stories a nejdete ho v highlites pod záložkou O nás, sdílený příspvěk od Edition Gollong, je na něm velká 2. adventního kalendáře a listujte dozadu.
--
Nino, kolik pohlednic jsi vlastně namalovala?
Namalovala jsem více než 400 pohlednic a 150 knih, dále jsem ilustrovala vánoční kolekci porcelánového nádobí pro Villeroy & Boch, ilustruji také velikonoční kolekci a dvě série dětského nádobí.
--
Jaký je Tvůj oblíbený motiv?
Můj oblíbený motiv jsou květiny a Vánoce.
--
Znáš postcrossing a posílala jsi někdy aktivně?
Postcrossing znám, ale nikdy jsem aktivně pohlednice neposílala.
--
V jakém prostředí nejraději tvoříš?
Milovala jsem žít a pracovat ve svém malém domku poblíž Kolína nad Rýnem. Měla jsem velmi světlý ateliér/pracovní prostor pod střechou domu. Mám toho kolem sebe hodně. A milovala jsem svou zahradu.
Bohužel se ale musíme přestěhovat do jiného města, kde hledám nový domov.
--
Máš nějaké životní motto?
Nemám velké životní motto. Ale když mám popsat, co je pro mě velmi důležité, je to: respektovat každého a být citlivý! Žijte udržitelně a milujte přírodu. Buďte si vědomi malé krásy kolem sebe, respektujte a milujte malé věci v životě, na kterých záleží nejvíce. A všímejte si všeho!
S přátelským pozdravem a díky za Váš zájem
Nina

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení