Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Soutěž k výročí 150. let pohlednice

1. října 2019 se bude slavit, a to slavit po celém světě. Pohlednice má 150 let a to je výročí, které nelze jen tak přejít.

K této příležitosti byl proto zřízen speciální web s událostmi kolem výročí, soutěží a zajímavými informacemi z historie pohlednic.

Více na https://150yearsofpostcards.com/history.

Postcrosseři mohou rovněž soutěžit o nejvíce kreativní pohlednice s odpověďmi na dané téma. Nejlepší pohlednice budou vystaveny ve Švýcarsku v sídle Poštovní unie, kde se bude konat výstava k tomuto výročí. Tři postcrosseři pak dostanou jako odměnu sadu 100 pohlednic.

Více k soutěži na https://150yearsofpostcards.com/celebrate.

 

I