Od 12.10. jsme nuceni zrušit možnost platby dobírkou. Od stejného datumu vypravujeme zásilky dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Další změna pak platí od 1.11. a týká se úložní doby u Zásilkovny, která bude nově činit pouhých 5 dnů s možností ji prodloužit o 1 den. Více info v blogu v patičce Buďte v obraze!. Děkujeme za pochopení.

Buďte srdcařem!

Rádi bychom Vás seznámili s úžasným projektem Srdcaři na cestách, který pomáhá těm, co pomoc potřebují a přináší spoustu radosti i Vám, kteří pohlednice sbíráte nebo prostě jen chcete udělat dobrou věc.

Cestovatelé a lidé na cestách a dovolených spojili své cestování s užitečným. Pokud si na stránkách projektu zakoupíte virtuálně pohlednici, oni Vám ji ze svého kouta světa opravdu pošlou. Vybírat si můžete pohlednice v různých hodnotách.

Vybrané částky nejdou na lepší hotel nebo více pohodlí pro naše cestovatele, ale na dobrý účel, který je vždy konkrétní a představený na stránkách projektu. Momentálně se pománá Pavlínce, dívce s kombinovaným mentálním a zrakovým postižením. Přečtete si její příběh. A nezapomeňte si přečíst i motivaci a osudy lidí, kteří se rozhodli pomáhat a  v projektu jsou zapojeni.

Jak můžete pomoci?

1. Kupte si pohlednici a čekejte pošťáka!

2. Plánujete cestu nebo dovolenou? Zapojte se do projektu a posílejte pohlednice těm, co si ji pro Pavlínku koupili. Hrazena Vám bude paušální částka na pohlednice a poštovné.

Nikdy není pozdě udělat dobrou věc a tahle je nejen dobrá, ale i zábavná. 

Řekněte to pohlednicí a posílejte radost tady platí několikrát!

 

Srdcaři na cestách