Buďte srdcařem!

Rádi bychom Vás seznámili s úžasným projektem Srdcaři na cestách, který pomáhá těm, co pomoc potřebují a přináší spoustu radosti i Vám, kteří pohlednice sbíráte nebo prostě jen chcete udělat dobrou věc.

Cestovatelé a lidé na cestách a dovolených spojili své cestování s užitečným. Pokud si na stránkách projektu zakoupíte virtuálně pohlednici, oni Vám ji ze svého kouta světa opravdu pošlou. Vybírat si můžete pohlednice v různých hodnotách.

Vybrané částky nejdou na lepší hotel nebo více pohodlí pro naše cestovatele, ale na dobrý účel, který je vždy konkrétní a představený na stránkách projektu. Momentálně se pománá Pavlínce, dívce s kombinovaným mentálním a zrakovým postižením. Přečtete si její příběh. A nezapomeňte si přečíst i motivaci a osudy lidí, kteří se rozhodli pomáhat a  v projektu jsou zapojeni.

Jak můžete pomoci?

1. Kupte si pohlednici a čekejte pošťáka!

2. Plánujete cestu nebo dovolenou? Zapojte se do projektu a posílejte pohlednice těm, co si ji pro Pavlínku koupili. Hrazena Vám bude paušální částka na pohlednice a poštovné.

Nikdy není pozdě udělat dobrou věc a tahle je nejen dobrá, ale i zábavná. 

Řekněte to pohlednicí a posílejte radost tady platí několikrát!

 

Srdcaři na cestách

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení