Zásilkovna - změna!

Společnost Zásilovna v souvislosti se zavedením mýtného příplatku na silnicích 1. třídy zdražuje svoje služby o stejnou částku v jaké došlo k jejich navýšení, což je cca 30% dosavadního mýtného příplatku.

Změna vstupuje v platnost od 1.2.2020.

Naše společnost zatím tuto službu, stejně jako službu doporučené zásilky a dobírky u České pošty, zdražovat nebude.

Vyčkáme na provedení zpětné kalkulace dle našich skutečných nákladů. To nám připadá spravedlivé. Nutno podotknout, že balné a manipulační poplatek je již nyní zcela nebo částečně v naší režii.

Není to pro naše zákazníky milé, ale zdražení pošty se nyní děje i v jiných zemích např. v Rusku, Čská republika tedy není výjimkou. Cena tuzemských pohlednic je proti světu však mnohem levnější.  Ve světě se jejich cena pohybuje mezi jedním až třemi Eury, levněji jen velmi výjimečně.

Je mnoho koníčků a postcrossing stále patří mezi ty levnější z nich. Nenechte se, prosím, otrávit. Člověk není živ jen prací a drobné radosti v jeho životě mají proto velký význam.

Happy Postcrossing!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení