Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.

Zásilkovna - změna!

Společnost Zásilovna v souvislosti se zavedením mýtného příplatku na silnicích 1. třídy zdražuje svoje služby o stejnou částku v jaké došlo k jejich navýšení, což je cca 30% dosavadního mýtného příplatku.

Změna vstupuje v platnost od 1.2.2020.

Naše společnost zatím tuto službu, stejně jako službu doporučené zásilky a dobírky u České pošty, zdražovat nebude.

Vyčkáme na provedení zpětné kalkulace dle našich skutečných nákladů. To nám připadá spravedlivé. Nutno podotknout, že balné a manipulační poplatek je již nyní zcela nebo částečně v naší režii.

Není to pro naše zákazníky milé, ale zdražení pošty se nyní děje i v jiných zemích např. v Rusku, Čská republika tedy není výjimkou. Cena tuzemských pohlednic je proti světu však mnohem levnější.  Ve světě se jejich cena pohybuje mezi jedním až třemi Eury, levněji jen velmi výjimečně.

Je mnoho koníčků a postcrossing stále patří mezi ty levnější z nich. Nenechte se, prosím, otrávit. Člověk není živ jen prací a drobné radosti v jeho životě mají proto velký význam.

Happy Postcrossing!