Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednice Apollo 11 - první přistání člověka na měsíci

Skladem
12 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 210x100mm
Povrch: lesklý

Na pohlednici vlevo Aldrin sestupuje na povrch měsíce, uprostřed je Aldrin s odrazem Armstronga v pozlaceném štítu Aldrinovi přilby, dále v pravo jsoou orbázky snímku místa přistání Apolla 11 a otisk boty v měsíčním prachu.

Na rubu pohlednice je podrobný popisek této události a pamětní plakety, která zůstala na přistávací noze lunárního modulu s podpisy prezidenta USA a kosmonautů.

Pohlednice má podlouhlý formát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: