Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednice Albert Einstein

Skladem
19 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
Povrch: lesklý

Známá fotografie Alberta Einsteina, který byl jedním z nějvětších vědců všech dob.

Fotografie vznikla 14. března 1951.

Albert Einstein oslavoval na Princetonské univerzitě 72 narozeniny. Když se svými přáteli opouštěl oslavu na jeho počest, fotograf z agentury United Press International Arthur Sasse přistoupil k Albertovi Einsteinovi a řekl: "Usmějte se pro svou narozeninovou fotku, profesore."

Pohotová fotografie zaujala i samotného Einsteina, který se vyžádal několik  kopií a jednu podepsanou zaslal zpět právě Sassemu. V r. 2009 byla tato fotografie vydražen za 1,7 milionu dolarů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: