Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednice Harry Potter/Bellatrix Restrange

Skladem
10 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 152x96 mm
Povrch: pololesklý

Bellatrix Restrangeová studovala v Bradavické škole čar a kouzel ve Zmijozelu. Jejími bratranci jsou Sirius a Regulus Blackovi.

Ihned po dokončení školy se stala jednou z nevěrnějších stoupenkyň lorda Voldemorta, a vdala se za čistokrevného kouzelníka a smrtijeda Rodolfuse Lestrangea. Bellatrix ale tajně miluje lorda Voldemorta.

Bellatrix skončila v Azkabau kvůli použití mučící kletby.

Zabiji ji Molly Weasleyová, když Bellatrix zkusí mučící kletbu použít i na Ginny.

Jméno Bellatrix pochází z latiny a znamená „bojovnice“, jde rovněž i o jméno hvězdy ze souhvězdí Orionu (celá rodina Blacků má jména hvězd na obloze).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: