Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Hra o trůny, Královo přístaviště

Skladem
18 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
Povrch: lesklý

Hra o trůny a její jeviště.

Essos je východní kontinent oddělený od Westerosu Úzkým mořem. 

Většina děje se však odehrává v Westerosu tj. Západozemí. Žádné z těchto míst neexistuje. Lze je ale přirovnat k Velké Británii - Westerox a kontinentální Evropě - Essos.

Centrum Západozemí se nachází ve východní části ostrova v Králově přístavišti, kde vládne král Robert Baratheon a po něm jeho manželka Cersei.

Nejsevernější civilizovanou část Západozemí ovládají Starkové. Jejich sídlem je Zimohrad, hlavní město severu.

Místo oddělující Západozemí od necivilizovaného Severu se nazývá Zeď. Jedná se o mohutné ledové opevnění, které se táhne od východu na západ.

V oblasti za zdí žijí nemrtví a bílí chodci.

Dovedete na mapě určit místa jako Železné ostrovy, Dračí kámen, Casterlyova skála, Dorne, Řekotočí, Meereen?

Základní pohlednice pro fanouošky Hry o trůny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: