Snažíme se naše pohlednice prezentovat co nejlépe. Přesto se může stát, že náhled se bude od originálu nepatrně lišit. V případě jakýchkoliv pochybností nás neváhejte kontaktovat.
Neohodnoceno

Hra o trůny/Eddard Stark

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
9 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 152x96 mm
Povrch: pololesklý
Položka byla vyprodána…

Hra o trůny je americký fantasy seriál televize HBO. Jeho tvůrci jsou David Benioff a D. B. Weiss. Předlohou je dosud nedokončená sága Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina.

Eddard „Ned“ Stark je pán Zimohradu a ochránce Severu a je hlavou rodu Starků ze Zimohradu.

V mladém věku se oženil s Catelyn Tully, která mu porodila pět dětí – syny Robba, Brandona a Rickona a dcery Sansu a Aryu. Eddard sám má ještě jedno dítě, nemanželského syna Jona se severským příjmením bastardů – Sníh.

Jako většina seveřanů je Ned nejen statečný, přímý a spravedlivý, ale především čestný. Přesto zemřel jako zrádce v očích ostatních. Protože když hraješ hru o trůny, buď vyhraješ, nebo zemřeš.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hra o trůny (v anglickém originále Game of Thrones) je americký fantasy dramatický seriál kabelové televize HBO. Jeho tvůrci jsou David Benioff a D. B. Weiss. Předlohou je populární, dosud nedokončená fantasy sága Píseň ledu a ohněspisovatele George R. R. Martina, který se na seriálu rovněž podílí.