Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Jano Köhler, Svatý Cyril a Metoděj

Skladem
12 Kč –17 % 10 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
Povrch: lesklý
cyril_metodej_pohlednice
Výprodej
12 Kč –17 %

Jano Köhler byl český akademický malíř. Na pohlednici přestavujeme jeho litografii Svatý Cyril a Metoděj. Dílo vytvořil v r. 1912, o dvacetjedna let později se tato litografie dostala na československoou známku.

Cyril a Metoděj jsou solunští bratři, kteří vykonávali svoji misii na území Velké Moravy. Bratři prosadili staroslovenštinu jako obřadní jazyk, Konstantin pak vytvořil písmo zvané hlaholice. Bratři jsou hlavní patroni Moravy. V Čechách se 5. července slaví svátek Cyrila a Metoděje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: