Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Krajina s liškou

rozměr: 140x140 mm, temně červená obálka

autor: Tracy Cottingham

Skladem
35 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 140x140mm
Povrch: plastický, lesklé prvky

Tracy Cottingham je původem z Londýna, kde studovala textilní design. První peníze však vydělala za řadu pohlednic. A to ji zavedlo do světa ilustrací pohlednic, knih a dalšího papírenského zboží. Baví ji hlavně dětské motivy.

Žije v Londýně spolu se svojí rodinou, kterou tvoří manžel a dva syni.

 

Tracy navrhla nádhernou pohlednici se zimní krajinou, která splňuje všechny požadavky na krásnou pohlednici. Pohlednice je plastická, některé prvky v bílé barvě jsou jsou v lesku a napodobují tak třpytivý sníh. Pohlednice se dodává s tmavě červenou obálkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: