Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Marilyn Monroe ČB

Skladem
19 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
Povrch: lesklý

Norma Jeane Mortenson, byla americká filmová herečka, modelka, zpěvačka a producentka s nelehkým koncem své životní kariéry.

Stále je ale symbolem krásy a žádaná nejen na pohlednicích.

A historie této fotografie?

Autorem je Milton H. Greene a právě fotografie je z jeho série z r 1954 s Marylin Monroe nejznámější. Jmenuje se Sedící balerina a v r. 1999 byla časopisem Time označena spolu s pár jinými za nejlepší fotografii 20. století.

Na této fotografii se Marilyn Monroe udržuje výstřih šatů, protože byly o dvě velikosti menší než skutečně potřebovala. Šaty pro focení nakupovala manželka Miltona H. Greena, která ovšem neznala její míry. Marylin si tyto šaty přesto vzala a této chybě se směje. Na všech fotograficích z této série si je takto přidržuje.

Tuto pohlednici s ikonickou fotografií nabízíme i v barevné variantě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: