Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednice k vlastní tvorbě v dárkovém balení

Rozměr A6 tj 105x148 mm

Počet listů: 30 ks

Skladem
265 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm

Vtvořte si tu svoji, jedinečnou!

Toto stylové dárkové balení skrývá pohlednice lisované za studena, s kulatým okrajem a z drsnějšího papíru vhodného pro suchou i mokrou techniku. Zadní strana má adresní linky a pohlednice je tak po vymalování připravená ihned k odeslání. Univerzální papír! 

Počet pohlednic je 30 ks.

O značce Hahnemühle:

Značka Hahnemühle funguje od r. 1584, kdy založila mlýn v jižní části Dolního Saska. Vystačila si vždy pouze s jedním výrobkem, a to papírem, jen z toho obyčejného se časem stal umělecký a inkoustový pro digitální tisk. 

Společnost zažila vládu Ludvíka XIV., třicetiletou válku, oba světové konflikty. Je symbolem kvality a dlouhé tradice, kterou se mnoho firem chlubit nemůže.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: