Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednicový karton k vlastní tvorbě

20 listů, rozměr A6

Skladem
149 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
rozměr: 105x148 mm

Vytvořte si své vlastní pohlednice!

Tento přírodně bílý papír je jemně zrnitý, na vrchu lepený a tím pevný i flexibilní zároveň. Vhodný je pro všechny suché i mokré techniky.

Protože neobsahuje kyseliny, je také odolný proti stárnutí.

Takže žádné výmluvy, vezměte tužky, pastelky nebo liner a něco namalujte.

Neumíte malovat? Polepte ho ústřižky nebo napište vtipnou hlášku.

Pěkný dárek.

 

O značce Hahnemühle:

Značka Hahnemühle funguje od r. 1584, kdy založila mlýn v jižní části Dolního Saska. Vystačila si vždy pouze s jedním výrobkem, a to papírem, jen z toho obyčejného se časem stal umělecký a inkoustový pro digitální tisk. 

Společnost zažila vládu Ludvíka XIV., třicetiletou válku, oba světové konflikty. Je symbolem kvality a dlouhé tradice, kterou se mnoho firem chlubit nemůže.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: