Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Pohlednice Praha a její slavní

Skladem
7 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
povrch: pololesklý

Praha a její slavní by se dala nazvat pohlednice, na které najdete ty, co psali naši historii nebo i slavné cizince, kteří v Praze žili a pracovali.

Naleznete zde Karla Čapka, Mozarta, dobrého vojáka Švejka, Rilkeho, Jana Nerudu, T.G.Masaryka, Janáčka, Smetanu, Dvořáka, Husa, Keplera a spoustu dalších.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: