Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Přání Čas pro sebe

 Toto přání má kamaráda. Pohlednici v obálce se stejným motivem.

 

 

Skladem
70 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 160x140 mm
Povrch: mat+parciální lak+ražba
Obálka: ano

Gaëlle Boissonnard je přední francouzská ilustrátorka a grafička.

Gaëlle po svém odchodu od EDC, kde jí stále dobíhají některé licence, pracuje pod hlavičkou společnosti Aquarupella a její ilustrace zdobí mimo pohlednice i řada drobných výrobků pro ženy.

Nádherné přání naplňuje poslání posílání pohlednic, dopisů i přání. Poslat někomu radost, emoce, vzpomínku.

Přání je plastické, zdobené bohatě parciálním lakem a ražbou. Uvnitř drobná ilustrace a ozdobný pás. Barevnost obálky vhodně doplňuje barvy přání.

Motiv tohoto přání naleznete u nás v nabídce i jako pohlednici. Pohlednice je jinak zdobena parciálním lakem a je bez ražby.

Obálka je hnědozelená, středně hrubé struktury. Přání je dvoudílné a zavírací. Dodáváme v průhledném ochranném obalu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: