Snažíme se naše pohlednice prezentovat co nejlépe. Přesto se může stát, že náhled se bude od originálu nepatrně lišit. V případě jakýchkoliv pochybností nás neváhejte kontaktovat.
Neohodnoceno

Pohlednice Rty

fotograf: Jaroslav Joe Hübl (2005)

Skladem
12 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 165x115 mm
Povrch: matný

Jaroslav Joe Hübl je písecký bohém a fotograf. Nepřehlédnutelná osobnost české fotografie.

Původní profesí frézař, v roce 1984-86 absolvoval kurs výtvarné fotografie při SČF v Praze. Sám sebe považuje za amatéra.
Jeho černobílé fotografie mají rukopis zkušeného a vytříbeného autora. Ve své tvorbě se věnuje street fotografii, za kterou vyjíždí do milované Paříže a Londýna. Rád fotografuje ženy, které si podle něho zaslouží být fotografovány. Jeho fotografie žen jsou smyslné, erotické nikoliv však vulgární.
 

Pohlednice je na kvalitním pohlednicovém kartonu, jiný by jí ani neslušel.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Jaroslav Joe Hübl se narodil v r. 1945.
Původní profesí frézař, v roce 1984-86 absolvoval kurs výtvarné fotografie při SČF v Praze. Sám sebe považuje za amatéra.
Jeho černobílé fotografie mají rukopis zkušeného a vytříbeného autora. Ve své tvorbě se věnuje street fotografii, za kterou vyjíždí do milované Paříže a Londýna. S vášnivostí muže, fotografuje ženy. Jsou pro něj bohyněmi, které si zaslouží být fotografovány. Jeho fotografie žen jsou smyslné, erotické nikoliv však vulgární.
V nabídce naleznete i fotografii jeho syna, na které najdete Jaroslava Joe Hübla, otce. A stojí za to!