Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Schoulená

autor: Taras Kuščynskyj

Skladem
12 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 165x115 mm
Povrch: matný

Taras Kuščynskyj je známý český fotograf, který se věnoval portrétu a také aktům, rovněž krajině.  Taras Kuščynskyj byl známý tím, že odmítal umělé světlo a drahé speciální vybavení.

V r. 2017 vydala Česká pošta příležitostnou známku, na níž byla jeho fotografie Schoulená, která se stala snad nejznámější jeho fotografií. Ideální kombinace pro Cartes Maximum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: