Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Sova

Skladem
8 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 105x148 mm
povrch: lesklý

Soví pošta je naprosto spolehlivá. Každá sova najde adresáta, ať je kdekoli. Ve světě kouzelníků je sova běžný způsob komunikace a výměny informací prostřednictvím zpráv. A co vy? Buďte kouzelníci a  posílejte pohlednice!

Pohlednice na kvalitním pohlednicovém kartonu s vysokou gramáží 350 g, který je zesílen lesklou laminací. Potěšíte s ní!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: