Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Vánoční přání Zpívající děti

autor: Aurélie Blanz

dodávané se strukturovanou bílou obálkou, balené v průhledné folii

Skladem
61 Kč / ks
Kategorie: Tady naleznete vše
Rozměr: 180x120mm

Toto vánoční přání je poseté zlatými hvězdami  různých velikostí a rovněž zlatými kuličkami řetězů. Příjemné barvy, krásné vánoční!

Autorkou je Aurélie Blanz, která tvoří mj. pro Grätz Verlag. Narodila se v Německu, ale po studicích zamířila směr milovaná Paříž. Jejím snem bylo stát se ilustrátorkou. Pracuje pro děti i dospělé. Mimo ilustrace pořádá workshopy a knižní veletrhy. Její práce jsou vystaveny v Japonsku, v Paříži a Lyonu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: