Vážení zákazníci. Vítejte po krátkých koronavirových prázdninách. Ano, je to pravda, máme otevřeno! Vím, že většina z Vás je inactive nebo vyčkává. Je to pochopitelné a také logické. Pošta na celém světě funguje omezeně a není jisté, zda Vaše pohlednice najdou svého adresáta. Je také možné, že v blízké budoucnosti budou rodinné rozpočty napjaté. Doba na některé z nás dolehne neúprosně. Člověk ale nemůže žít ve stálém strachu. Měl byí si najít cestu, jak se radovat a třeba i z drobností. Brzy budou Velikonoce. Ke každé objednávce dáváme dárek navíc dle Vašeho výběru a jako bonus další pohlednici pro Vaše rodiče a prarodiče, se kterými nemůžete být. Pošlete jim pohlednici a napište jim, jak je máte rádi.
Neohodnoceno

Jan Vermeer, Dívka s perlou

Skladem
24 Kč / ks
Kategorie: Umělecké
Rozměr: 105x148 mm
Povrch: lesklý

 

Toto je zřejmě nejslavnější Vermeerův obraz. Neví se, kdo mu seděl modelem, spekuluje se o jeho dceři Marii. Namaloval ho v r. 1665-1666.

Originál je uložen v Mauritshuis v Haagu.

Tento obraz je v souladu s naší vizí malého umění na zeď. Pošlete ho nebo si ho dejte do rámečku. Do rámečku si ho může dát i příjemce. Uděláte dvojitou radost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: