Doprava a platba v rámci ČR

Vážení zákazníci.

V našem obchodě můžete za zboží zaplatit předem, a to buď prostřednictvím bankovního převodu nebo platbou povedenou přes platební bránu ThePay, která zahrnuje i platbu kartou. Další způsob, kterým můžete za svoje zboží zaplatit, je dobírka.

--- Dobírka je zrušena po dobu situace kolem COVID19.---

 

Pokud zvolíte dopravu zboží prioritním způsobem, zboží od nás obdržíte následovně:

  • platba připsaná o víkendu nebo ve svátek: objednávka bude odeslána následující pracovní den 
  • platba připsaná do 11:00 v pracovní den: objednávka bude odeslána tentýž pracovní den
  • platba připsaná po 11:00 v pracovní den: objednávka bude odeslána následující pracovní den (pokud se tak stane v pátek, den odeslání bude pondělí)

--- Po dobu situace kolem COVID19 se do odvolání záslky vypravují dvakrát do týdne, v úterý a ve čtvrtek.

Doprava standartního zboží (pohlednice a jiné drobné zboží) nad 800 Kč prostřednictvím České pošty je možná ekonomickým způsobem a je zdarma. Dopravu zboží službou Zásilkovna na výdejní místo účtujeme nad 800 Kč rovněž zdarma.

Pokud zvolíte dopravu protřednictvím služby Zásilkovna, Nejvýhodnější doručení na adresu (pokud jste v karanténě nebo nechcete chodit na poštu nebo na výdejní místo Zásilkovny), pro dopravu zdarma bude požadován doplatek ve výši 41 Kč. Je to z důvodu vyrovnání slevy při dopravě zdarma pro všechny zákazníky.

Doručení zboží trvá dle našich zkušeností 1-3 dny, prioritní způsob se odvíjí od možností České pošty. Po dobu opatření souvisejících s coronavirem počítejte, prosím, s delší dobou doručení.

Zboží je baleno a odesláno v bublinkové nebo kartonové obálce, nestandartní zásilky (dražší a objemnější zásilky, pomůcky k archivaci a jiné)  v kartonovém obalu. 

"Balné" a částečně doprava zboží jde na vrub naší společnosti. V balném je zahrnuta obálka či kartonový obal, štítky, výztuže, zpoplatněné služby druhých stran jako je např. banka - platba kartou, svoz apd. a také cena lidské práce s vybavením zásilky spojená. 

 

Česká pošta

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR jako doporučené psaní EKONOMICKY zasíláme za 65 Kč. PRIORITNĚ za 72 Kč.

Pohlednice zasíláme rovněž jako Obyčejné psaní EKONOMICKY za 35 Kč a PRIORITNĚ za 42 Kč. Obyčejným psaním zasíláme pohlednice pouze standartního formátu tj.105x148 mm s max. počtem do 12 kusů, ne více! Prosíme Vás o dodržení počtu a rozměru pohlednic, jinak zásilku za tuto cenu nelze odeslat. Součástí této ceny a do váhy se započítávají rovněž obálka, výztuže, štítky a manipulace se zásilkou. Nevažte proto pohlednice, ale dodržujte počet a hlavně jejich rozměr, o zbytek se postaráme my. V košíku při volbě této dopravy budete na tyto skutečnosti ještě jednou upozorněni. Zodpovědnost za doručení těchto zásilek bohužel náš obchod nepřejímá, protože tento typ zásilek nelze pojistit. Pečlivě proto važte tuto volbu dle svých zkušeností se svým poštovním doručovatelem.

 

Zásilkovna

Cena dopravy - zboží zasílané v rámci ČR prostřednictvím Zásilkovny na pobočku Z-point

Zboží zasíláme jako zásilku do 5 kg za 65 Kč. 

Služba Nejvýhodnější doručení na adresu je zpoplatněna částkou 106 Kč. Tato služba je zvlášť výhodná pro lidi v karanténě nebo ty, co nechtějí navštěvovat v této době pobočky Zásilkovny ani České pošty. Při objednání zboží za 800,- Kč platíte pouze 41 Kč!

 

Za dobírku vybíranou Českou poštou je účtováno 50 Kč.

Za dobírku vybíranou Zásilkovnou je účtováno 20 Kč

--- V rámci opatření proti coronaviru jsme nuceni až do odvolání zrušit možnost dobírky u obou těchto služeb.---

 

Vážíme si našich zákazníků a žádáme, aby naši práce pro ně respektovali.

V případě dotazů k dopravě či platbě zboží či potřeby doručit zboží jiným způsobem nás neváhejte kontaktovat!

kamenikova@czpostcards.cz