Snažíme se naše pohlednice prezentovat co nejlépe. Přesto se může stát, že náhled se bude od originálu nepatrně lišit. V případě jakýchkoliv pochybností nás neváhejte kontaktovat.

mr. totoro

Mr.Totoro is an artist who lives and works in Prague, Czech Republic. 

His painting comes from the idea ' Share'. Colorful imaginary childhood, exotic nature fantasy, traveling and daily happenings which make you realize the happiness are main inspirations. Mr.totoro blends these inspirations to sketchbook with brigh colorful palettes and details.

Naturally, his wish is to share  'a little rest of the day'  through his paitings. As the artist explains, 
"I am most happy and relaxed when I paint. And I want to be a story teller who guides you to these peaceful relaxation. I welcome you to join me on this visual journey."
 
Mr. Totoro je umělec, který žije a tvoří v Praze.
Jeho obrazy vznikly s ideou "sdílení". Jeho hlavní inspirací je dětství plné zážitků a dětské představivosti, fantazie ukrytá v exotické přírodě, cestování, ale i události všedního dne. Mr. Totoro zachycuje mix této inspirace jasnými barvami s mnoha detaily.
Jeho přání je sdílet tyto  denní chvíle skrze své obrázky.
Jak sám umělec vysvětluje:  
"Jsem nejšťastnější a nejvíce v pohodě, když maluji. Chci být vypravěč, který Vás povede ke stejnému pocitu uvolnění. Vítejte a nechte se provést po této cestě".
 
 
pohlednice_piknik
12 Kč
pohlednice_vanoce
60 Kč

Výhodný set 6 pohlednic za jedinečnou cenu pro Vás! S tímto setem ušetříte 12 Kč.

pohlednice_totoro
12 Kč
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem